Naše služby

Opravy, repase, testování vstřikovačů a čerpadel

Opravy, repase, testování vstřikovačů a čerpadel

Pro opravy vstřikovačů a čerpadel používáme výhradně originální náhradní díly firem Bosch, Delphi, VDO Siemens, Denso a Stanadyne. Na veškeré opravy a repase poskytujeme 12-ti měsíční záruku. Součástí balení je protokol ze zkušební stanice o správné funkčnosti těchto zařízení. Vstřikovače vracíme zpět k zákazníkovi vždy osazené novými tepelnými štíty a ochranými prvky.

Po telefonické domluvě testujeme vstřikovače na "POČKÁNÍ" na pobočce DIESELCONTROL, Na Kocandě 8, 41201 Litoměřice, tel. 777 904 042 

  

 

Pro Vaše vstřikovače a čerpadla si přijedeme!

Pro Vaše vstřikovače a čerpadla si přijedeme!

Stejně tak jako pro naše smluvní autoservisy tak i pro ostatní zákazníky provádíme na základě objednávky, vyzvednutí Vašeho poškozeného dílu po celé ČR a zrovna tak doručení opraveného dílu zpět k Vám do servisu nebo domů. Svozy provádíme každý pracovní den a to do 24h od přijetí objednávky. Na Váše e-maily jsou automaticky rozesílány informace o času vyzvednutí dílů kurýrem.

Konzultace se zákazníky

Konzultace se zákazníky

Individuální přístup
Vždy po doručení Vašich poškozených vstřikovačů nebo čerpadel provádíme vstupní test abychom zjistili rozsah poškození a po tomto testu Vás automaticky informujeme o jejich stavu a ceně jejich opravy. Konzultace se zákazníkem a kvalita služeb jsou naší prioritou a vždy se Vám dostane vyčerpávající odpovědi na Vaše dotazy. 

Garance kvality

Garance kvality

Pro opravy vstřikovačů a čerpadel používáme výhradně originální náhradní díly, které jsou pro tyto opravy určeny výrobcem značek BOSCH, DELPHI, VDO - SIEMENS, DENSO A STANADYNE. Vstřikovače a čerpadla určené k opravě 2x testujeme a máme tak 100% jistotu jejich správné funkčnosti. Součástí balení repasovaných vstřikovačů a čerpadel, je protokol o jeho správné funkčnosti ze zkušební stanice.  Na veškeré opravy poskytujeme 12-ti měsíční záruční dobu.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info